Skip to main content

Projekt podporující dívky již 6 let

Velké poděkování patří naším partnerům, kteří nezištně vkládají prostředky na podporu dívek, aby měly v čem a na čem závodit. Stále je nouze po vybavení, ale na druhou stranu je již aspoň něco, za co moc děkujeme sponzorům: 

JMKrepresponzori

Projekt vznikl v roce 2018 a přispívá k jejich progresu dívek a následnému začlenění do juniorské a dospělé kategorie. Je to spousta práce a úsilí, které děvčata musí absolvovat, aby pak dostávali další šance. Jako oddíl s převahou dívek jsme se rozhodli věnovat se právě jim a pomoci s výbavou na speciální disciplíny, kdy už rodinné rozpočty nemají šanci pořizovat další kola. Za pár let fungování je krásné sledovat překonané rekordy, úspěchy na mezinárodní scéně již starších dívek. Nicméně práce přichází stále znova a znova s novými generacemi.  Je třeba do projektu vnášet každoročně nový elán a podporovat nové talenty.

BrychtaJan Casovka Dvojic TT Zidovice 20230917 115631 DSC 7127

Časovka dvojic M-ČR Židovice 2023 - kadetky

 

Největší porce pomoci přichází právě v disciplínách, kdy je třeba skládat družstvo, připravit se na něj při tréninku, nachystat vybavení tak, aby sedělo na míru a udělat kolem závodu také potřebný support. Je to nad rámec jedince a konkurence okolních zemí v tomhle ohledu nespí.

druzstvokadetekdráha2023

Mistrovství ČR na dráze v Prostějově - družstvo kadetek

 

S láskou tak tvoříme svět konkurence schopnosti dívek a odměnou jsou nádherné výsledky a vesele strávený čas v kolektivu, který na sobě maká.

veratrlmace2023

M - ČR časovka jednotlivců - Tlmače 2023

 

Díky všem příznivců, že tohle chápou a podporují nás.

 

 

Text: SCX

Foto: Jan Brychta a Dušan Karásek