Sponzoři clubu

AKTUALITY

V Břeclavi 20.3.2020

10. ročník Trofeo Cinelli – VC Hlohovce 2020 se ODKLÁDÁ.

Slova jsou zbytečná, vše bylo již perfektně nachystáno, vyřízeno, schváleno, nalajnováno a dnes 8 dnů před startem musíme konstatovat, to co jsme si již nějakou dobu nechtěli přiznat.
Nová sezóna v Hlohovci neodstartuje!
Akceptujeme stanovisko vlády a uvědomujeme si, že závod proti Koronaviru je nyní nejdůležitějším závodem pro celý svět.
Jsme plní energie a stále v naději, že situace se bude lepšit a co nejdříve vyrazíme k prvnímu cyklistickému závodu této sezóny.
I nadále zůstává závod zamražen z důvodu vyšší moci a pokud bude nějaká šance v nový termín, budeme o něm jednat a informovat. Zaplacené startovné je odloženo a finance převedeme na speciální účet pro pozdější termín závodu. V případě neúčasti závodníka bude možný převod na jiného startujícího.  

Děkujeme vám za pochopení, přejeme pevné zdraví a brzké „AHOJ“ na startu 10. ročníku.

S přátelským pozdravem ... SPURTU ZDAR!

Petr Herman - ředitel závodu

Ps: v tento volný čas, než odstartuje 10. ročník se můžete aspoň radovat s předešlých, vydařených 9. ročníků v nové galerii na Instagramu: https://www.instagram.com/trofeo_cinelli_vc_hlohovce/ 

Díky Vám všem!Trofeo Cinelli – VC Hlohovec 2020 is POSTPONED.

Words are useless, everything has already been prepared, approved, all permissions have been taken care of. Today, only 8 days before the race we must confirm what we did not want to even think of.
New season will not start in Hlohovec!
We accept the order of government and meantime realize that the race against Coronavirus is the most important race in the world. We are full of energy and hope the situation will get better and we will soon be able to compete in the first race of this season.
Henceforth, the race is „FROZEN“ because there is  higher power exceeding all our plans. As soon as there is another chance to organize the race in a new date, we make sure to let you know in advance. 
Paid registration fees  are now being  transfered onto a special account and will be kept there for latter race date. In case you can´t compete in latter race, the registration fee can then be used for other racer.
Thank you for understanding and once again we are sorry for any inconvenience.

We look forward to meeting you at the start of the 10 th year of the race.

Wishing  a good health to all of you!

Best regards     Petr Herman- director of race

10.3.2020 - 11:00
Ahoj,
Dnešním dnem náš státní aparát rozhodl o zákazu (sportovních) akcí nad 100 osob. Náš team i nadále podniká kroky a přípravu, jako by se závod Trofeo Cinelli – VC Hlohovce 2020 měl uskutečnit. 20.3.2020 je uzávěrka přihlášek k závodu a ten den vyhodnotíme aktuální situaci a omezení vyhlášené státním nařízením. Z důvodu zásahu vyšší moci se startovné vracet nebude, ale bude „zamrazeno“ pro přesun závodu na jiný termín či odložení závodu na další rok.
Spurtu zdar – Petr Beneš, prezident Sportcomplex clubu
.
Hello there, 
we are sorry to announce that our government has decided to issue a ban for events over 100 participants. This is valid from today 10.3.2020.  However, our team continues to prepare the event of Trofeo Cinelli and will do so until 20.3.2020,when there is also a deadline for all registations. We will then carefully evaluate and decide whether to organize IT or not. Registration fee will therefore NOT be returned, but will be " FROZEN" and used for later or in the worst case, for next year.We are once again sorry for all inconvenience. 
Kind Regards Petr Beneš, president of Sportcomplex club

10. VÝROČÍ OBLÍBENÉHO CYKLISTICKÉHO ZÁVODU - TROFEO CINELLI / VC HLOHOVCE 2020. 
 
- PROPOZICE  
 
- REGISTRACE 


2Brand_Sportcomplex_Trofeo plakát 2020_A3.800


FACEBOOK

F_IFotografie a videa ze závodů, tréninků a pořádaných akcí najdete na sociálních sítích.

Instagram
.
Facebook
.
YouTubelogo.hruska© Beneš Sport Complex | created by www.timetree.eu